ماسک مو 121 برای استفاده از ماسک موهایی که نیاز به ابکشی دارند ابتدا باید موها را به خوبی بشویید و آبکشی کنید سپس باتوجه به میزان موهایتان مقداری از ماسک را بر کف دستانتان بریزید و بگذارید حدود 5 تا 15 دقیقه روی موهایتان بماند سپس آبکشی کنید. موهای خشک، وز و دهیدراته بیشتر از هر چیزی به یک ماسک آبرسان نیاز دارند که حاوی روغنهای مرطوب کننده قدرتمند برای آببندی موها باشد. این محصولات عموما حاوی پروتئین، اسیدآمینه و روغنهای مغذی هستند که با نفوذ به فولیکول مو باعث ترمیم تدریجی ساختار هر تار مو میشوند. رنگ های شیمیایی مو، باعث خشک شدن، کدر شدن و آسیب دیدن موها میشوند. بسیاری از افراد از متخصصین زیبایی میپرسند برای رشد سریع مو چه کنیم و جوابهای مختلفی میشوند. این روغن باعث آبرسانی و مرطوب شدن تارهای مو میشود. همچنین علاوه بر تقویت موها، باعث تمیز شدن و درخشنگیشان هم میشود. پس بهتر است برای ساخت ماسک تقویت موی طبیعی و خانگی که موها را هم تمیز میکند دست به کار شوید. عدهای معتقدند که باید روی موهای تمیز و مرطوب استفاده شوند و عدهای دیگر، موهای خشک و سه روز پس از شستوشو را توصیه میکنند. همچنین تخممرغ، مخصوصا زردهی آن، میتواند چربی و کثیفی موها را از بین برده و به خوبی تمیزشان کند. این ماسک تقویت مو اثرات درمانی دارد و با مواد طبیعی مثل سرکهی سیب، آووکادو، موز، زردهی تخممرغ و کمی روغن زیتون تهیه میشود. آووکادو، موز، زردهی تخممرغ و روغن زیتون را در غذاساز بریزید تا حسابی با هم ترکیب شده و مخلوطی صاف و یکدست به شما بدهد. برای موهایی که در فواصل زمانی مشخص زمان و هزینه قابل توجهی برای کراتینه و صاف کردن آنها صرف شده، نمیتوان از هر محصولی استفاده کرد. این بستگی به انتخاب و اولویت شما و دستورالعمل استفاده از ماسک دارد. اگر موهایتان موخوره دارد یا آسیب دیده است، وقت آن رسیده که با کمک ماسک تقویت مو به کمک آنها بروید. در این ماسک مو از شی باتر، روغن ماکادمیا، روغن نارگیل، آب نارگیل و آب آلوئهورا استفاده شده تا معجون بسیار موثری را برای آبرسانی عمیق و رفع خشکی کامل مو بسازد.

ماسک مو nano global این محصول برای موهای حالتدار انتخاب بسیار خوبی است، چون حلقههای فر شل یا فنری ریز طبیعی موهای شما را تقویت میکند. در ترکیبات این ماسک از عصاره آفتابگردان و پروتئین های سویا استفاده شده تا موهای خشک تقویت و بازسازی شوند. این ماده شگفت انگیز حاوی پروتئین بوده که برای رشد و رویش مو و همچنین تامین رطوبت مورد نیاز جهت از بین بردن خشکی موها حائز اهمیت است. برخی از ماسکهای مو حتی ممکن است سلامت پوست سر شما را بهبود بخشند و استحکام موهای شما را افزایش دهند. روغن سیاه دانه حاوی آنتی اکسیدان هایی است که اثرات رادیکال های آزاد روی موهای شما را خنثی می کند. این ماسک با استفاده از روغن آرگان و روغن دانه ماکادمیا تولید شده و باعث ترمیم و بازسازی موها میشود. مانند شامپو و نرم کننده، ماسک موها هم اگر دارای نمک و سولفات باشند، میتوانند باعث کنده شدن تدریجی کراتین از روی تارهای مو شوند. اگر موهای شما خشک و آسیبدیده شده است باید این ماسک نرم کنندهی عمیق مو را به روتین مراقبت از موهایتان اضافه کنید. برای تهیهی این ماسک بهتر است به سراغ موز رسیده و نرم بروید. اگر دارای موهای چرب هستید، بهتر است در خرید ماسک مورد نظر و روغنی که نیاز دارید گزینه ای را انتخاب نمایید که دارای چربی کمتری بوده و سرعت جذب آن آزار دهنده نباشد. یکی از عواملی که به موها، بهخصوص موهای مجعد و فر، آسیب میزند شستن بیش از حد آنها است که حتی میتواند منجر به خشکی پوست همه بشود. به این صورت که سر خود را پایین تر از قلب خود قرار دهید تا خونرسانی بیشتر و بهتر انجام گیرد و اگر میخواهید با یک تیر دو نشان بزنید از روغنهایی مانند روغن زیتون، نارگیل و کرچک برای ماساژ پوست سر استفاده کنید. مطمئن نیستید کدام یک از این ماسک ها برای پوست شما مناسب تر است؟

ماسک مویانسی ماسک موی آووکادو به دلیل اینکه دارا بودن ویتامین E، بهترین ماسک برای درمان خشکی مو و مبارزه با موخوره است. بهترین ماسک مو تئوتما برای این موها دارای مواد موجود در این ترکیب، فیبرهای آسیب دیدهی مو را آبرسانی و احیا میکنند. ویتامین C موجود در لیمو میتواند جوشهای سر سیاه و سایر لکههای صورت شما را پاک کند. بدن انسان نزدیک به 5 میلیون تار مو دارد، که پوست سر 100 تا 150 هزار از این تعداد را در بر می گیرد. شما میتوانید موهایتان را بعد از ۱۰ دقیقه بشویید، مواد را بعد از ۳ ساعت پاک کنید یا یک شب تا صبح با ماسک مو بخوابید. برند ایتالیایی تئوتما برای موهای خشک یک ماسک آبرسان و تقویت کننده را تولید کرده که سرشار از مواد معدنی، ویتامینها و اسیدهای چرب مفید برای تغذیه و رطوبترسانی به موهای خشک هستند. این ترکیبات ضمن رطوبترسانی به مو، موهای ظریف و ضعیف را تغذیه و بازسازی میکنند. ترکیبات بکاررفته در این محصول، انعطافپذیری و مقاومت تارهای مو در برابر خم شدن را بالا میبرند تا شکنندگی و حساسیت این موها کاهش یابد. اگر به دنبال بهترین ماسک مو برای موهای وز هستید با فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی آرش بیوتی همراه باشید. پس اگر به دنبال ماسک موی مخصوص موهای کراتینه شده نباشیم، ماندگاری کراتین بسیار کم میشود. این ترکیب بسیار غنی است و در دو مرحله موهای آسیبدیده را ترمیم میکند. همچنین تخم مرغ منبع خوبی از روی، سلنیوم و دیگر مواد مغذی موی سالم است. از مصرف فست فودها خودداری کنید. برای این که از این ماسک نتیجه بگیرید حداقل هفتهای یک بار استفاده کنید. تئوتما هم یک محصول عالی برای موهای آسیب دیده دارد که غنی از پروتئین و عصارههای گیاهی است. به هر حال استفاده از ماسک روی موهای خشک شده راحتتر و بهتر است. این ماسک برای ذرات کراتین چسبیده به موها هیچ مشکلی ایجاد نکرده و باعث از بین رفتن صافی و خوش حالتی موها نخواهد شد.

ماسک مو 7time همچنین نداشتن سولفات و پارابن باعث میشود هم محصول سالمی باشد و هم باعث محو و کمرنگ شدن رنگ موها نشود. زیرا آلوئهورا ساختار مولکولی دارد و با تقویت کلاژن و مبارزه با باکتریها، جای زخم و خراشهای سطح پوست شما را محو خواهد کرد. بنابراین حاوی مواد مرطوب کننده و تقویت کنندهای خواهد بود که تارهای مو را پوشانده و آنها را لطیف و سطحشان را هموار میکنند. مخلوط را روی موهایتان قرار داده و با انگشت یا شانه آن را روی تمام قسمتهای مو پخش کنید. سپس یک حولهی گرم دور کلاه بپیچید و اجازه دهید مواد به مدت ۲۰ دقیقه روی موها باقی بمانند. مایونز و تخممرغها را با کمک یک قاشق با هم خوب مخلوط کنید. شما میتوانید آن را قبل از دوش گرفتن به موهایتان بزنید و سپس موها را با شامپو بشویید. استفاده بیش از حد از آبی که حاوی کارولین زیاد میباشد ،که باعث می شود رنگ موها کم رنگ شود و در نهایت منجر به موخوره می شود. عوامل مختلفی مانند ترشح ناکافی سبوم یا چربی پوست سر، آلودگی های محیطی، اشعه ماوراء بنفش نور خورشید، فر کردن موها و عوارض ناشی از کلر آب استخر و نمک دریا و همچنین آسیب های فیزیکی همانند استفاده طولانی مدت از سشوار و براشینگ باعث ایجاد موهای خشک و آسیب دیده می گردد. مرحلهی دوم که با مخلوط آب و سرکه انجام میشود در واقع روی موها جادو میکند و بسیار مهم است. روغن آرگان یک آبرسان ویتامینهی طبیعی و بسیار مفید برای موها است. سپس یک کلاه ضد آب بپوشید و اجازه دهید مواد ۲۰ تا ۲۵ دقیقه روی موها باقی بمانند. سپس مقدار مناسبی را به نوک و تارهای مو بزنید و بعد از گذشت 3 الی 5 دقیقه موهایتان را با آب ولرم آبکشی کنید. موادی که در ماسک به کار می روند حاوی اسیدهای چرب، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هستند و به کاهش موخوره و درخشندگی مو کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *